Partneři | HC BAD BOYS

Partneři klubu

Firma VRTAL s.r.o., stejně jako jeho předchůdce firma Vrtal sdružení fyzických osob, se zabývá velkoobchodním prodejem nápojů a potravin.

Naší snahou je neustálé rozšiřování stávajícího sortimentu o nové výrobky, stejně jako udržovat vysokou kvalitu našich služeb. V posledních letech jsme rozšířili náš sortiment o potraviny a tabákové výrobky.

Hlavní cíle firmy jsou zřízení dalších velkoobchodních skladů a tím i rozšíření distribuce na našem území. S tím i souvisí rozšíření sítě specializovaných maloobchodních prodejen v těchto oblastech. Naše velkoobchodní sklady firmy jsou na severní Moravě, ve východních a jižních Čechách a v oblasti Vysočiny. Celkem v současnosti provozujeme 13 velkoskladů s nápoji a 10 specializovaných prodejen s alkoholem, vínem a tabákovými výrobky.

I přes silnou konkurenci okolních supermarketů a diskontních prodejen cenovou hladinu udržujeme na srovnatelné úrovni a tento trend je strategií firmy i do budoucna. O správnosti této filosofie přesvědčuje každoroční zvyšování objemu tržeb.

 

Velkoobchod, který Vám nabízí nejširší sortiment nápojů, potravin ve vašem regionu.

Firma HAMECO EVROPA s.r.o. působí na trhu od roku 1998 a zabývá se prodejem a distribucí alko i nealko nápojů, potravin (chlazených, mražených, suchých), potravinářských a technických plynů.

Firma působí v oblasti jihočeského kraje. Hranice působnosti jsou dány přibližně obcemi a městy Strážný, Kvilda, Zadov, Volyně, Strakonice, Písek, Bernartice, Bechyně, Soběslav, Kardašova Řečice, Žirovnice, Počátky, Strmilov, Nová Bystřice a dále státní hranice s Rakouskem.

Našimi důležitými obchodními partnery jsou firmy HEINEKEN, Rodinný pivovar BERNARD a.s., Kofola a.s., General Bottlers CR s.r.o., ZON spol. s r.o., Vinselekt Michlovský a.s., Stock Plzeň-Božkov s.r.o. a sodovkárna Kolín.

Dalšími důležitými dodavateli jsou pivovary Plzeňský Prazdroj, Budějovický Budvar, Chotěboř, Regent, Holba, Zubr, Litovel.

Výrobci minerálních vod Mattoni, Hanácká, Poděbradka, Korunní, Dobrá voda a mnoho dalších výrobců a importérů alkoholických, nealkoholických nápojů a vín.

Firma buď zboží sama nakupuje a prodává, nebo distribuuje na základě smluvních vztahů jednotlivých dodavatelů a odběratelů na území své působnosti. Dále prodává celý svůj sortiment v sídle firmy v Českém Krumlově formou Cash and Carry.

 

26. října 1991 Stanislav Bernard, Josef Vávra a Rudolf Šmejkal vydražili zkrachovalý humpolecký pivovar v malé privatizaci. Začali si plnit sen o vybudování pivovaru, který bude nejenom vařit poctivé české pivo, ale bude mít i svůj názor. Prvních deset let po privatizaci (pivovar byl vydražen za pětinásobek účetní hodnoty a technologicky byl tzv. po smrti) bojoval pivovar doslova o přežití. Díky kvalitě piva, servisu a postupném budování značky se podařilo tento sen splnit. BERNARD se stal celostátně známou značkou a pojmem.

Současní čeští majitelé pivovaru, Stanislav Bernard a Josef Vávra, však mají další sen - aby se značka BERNARD stala značkou kultovní. Aby se tento sen mohl splnit, nepřetržitě investují do jeho rozvoje. Například jen v roce 2013 dosáhla míra investic částky 100 milionů Kč a v roce 2014 to je podobné, mnohé investice se také připravují na rok 2015, např. realizace nadstavby administrativní budovy, či rozšíření kvasné kapacity.

Od roku 2000 působí Rodinný pivovar BERNARD jako akciová společnost a v červenci 2001 do ní jako strategický partner vstoupil pivovar Duvel Moortgat z Belgického království, který získal 50% podíl. Českými majiteli jsou s 25% podíly Stanislav Bernard a Josef Vávra.

Rodinný pivovar BERNARD v Humpolci dosáhl řady úspěchů a každý rok na jeho kontě přibývají další prestižní ocenění. Se značkou BERNARD se můžete setkat nejenom v celé České republice, ale i v mnoha dalších státech. V roce 2009 výstav pivovaru poprvé překročil hranici 200 tisíc hl alkoholického a nealkoholického piva.

 

Chcete si pořídit webové stránky? Potřebujete vyrobit nové webové stránky nebo předělat design původních? Chcete mít kompletní servis a nemít s Vaší prezentací na internetu žádné starosti? Nechcete utratit desítky tisíc korun za výrobu webových stránek a nevíte jak na to?

Vyrobíme pro Vás webové stránky s moderním, líbivým a originálním designem za 149,- Kč měsíčně bez DPH. Zdá se Vám to nemožné?

Stovky spokojených zákazníků našly řešení ve spolupráci s námi.

Chcete se přidat také?.......Rádi vyslechneme Vaše přání a připravíme pro Vás optimální řešení.

Co tedy za 149,- Kč měsíčně můžete od Lewest.cz očekávat?

 

• grafické práce a výrobu stránek

• neomezený prostor pro vkládání Vašeho obsahu

• zákaznickou podporu po dobu spolupráce

• SEO optimalizaci a údržbu stránek

• možnost založení e-mailu na vlastní doméně

• správu domény

• webhostingové služby

• moderní a originální design

• vstřícnost a individuální přístup

• vlastní redakční systém

• přístup k obsahu Vašich stránek

 

Dovolte, abychom Vás pozvali do Restaurace Loděnice, která se nachází v obci Lipno nad Vltavou na břehu Lipenského jezera.

Nabízíme terasu na které Vás bude sluníčko zahřívat po celý den a příjemné posezení s krásným výhledem na Lipenské jezero,
výbornou domácí kuchyní a exceletní kávou Hausbrandt.

Dále nabízíme domácí dezerty, hotová jídla každý den a výběr ze stáleho jídelního lístku. Pivo Bernard a točená Kofola jsou samozřejmostí.

Před restaurací se nachází travnatá pláž, přímo vybízející k celodennímu lenošení, ale nemusíte pouze lenošit, čas u nás lze strávit i aktivně.

Naší prioritou je Vaše maximální spokojenost.

Připravíme pro Vás firemní rauty, přátelská setkání, rodinné oslavy, svatby a grilovací večery s uzavřenou společností.

Načerpejte u nás rodinnou pohodu s rozpáleným krbem, který dotváří pocit opravdu domácího prostředí.

 

Anténní a satelitní technika, LED osvětlení, Maloobchod - Velkoobchod, Zastavárenská činnost a moloobchod s použitým zbožím, Poradenství v oblasti hardware & software, Grafické a kresličské práce, Zprostředkování prodeje

 

 

Firma Uhlí, písky od čerta, se zabývá prodejem uhlí a autodopravou sypkých materiálů.

Díky dvěma provozovnám, které sídlí ve Voticích a ve Svinkách u Soběslavi, je oblast našeho působení poměrně široká. S objednávkami uhlí či jiných sypkých materiálů se na nás obracejí lidé z Voticka, Benešovska i Táborska.

 

 

 

 

 

Všem partnerům děkujeme za podporu

 
 

Tabulka po 18. kole

1  Kostelec  18  16  0  2  122:42  32
2  Bad boys  18  13  1  4  97:45  27
3  Zvíkov  18  13  0  5  108:52  26
4 Radimov  18  10  0  8  84:81  20
5 Roudná  18  9  2  8  63:62  20
6 Hrachoviště  18  9  1  8  96:72  19
7 D.Bukovsko  18  8  3  7  64:50  19
8 Fantom  18  6  4  8  61:73  16
9 Zvěrkovice  18  6  2  10  49:66  14
10 Křída  18  4  1  13  39:90  9
11 Vidle  18  4  3  11  57:96  8
12 Zvozna  18  1  1  16  42:153  3
 

Kanadské bod. HCBB po 18. kole

 

</table

     Jméno  B.  G.  A.   Z.
1. Jiří Soukup 38  16  22   18
2. David Bartizal 16  11  5   14
3. Miroslav Pícha 14  8  5   15
4. Martin Pokorný 12  7   5  6
5.  Tomáš Houska  11  6   5   11
6. Michal Houska  10  2   8   13
 

JCHokej.cz

 
 

Napište nám